Na co se ekuřáci nejčastěji ptají?

1) Proč se mi tahá z elektronické cigarety ztěžka?

Tento problém bývá způsobe tím, že se v důsledku intenzivního používání elektronické cigarety poškodí clearomizer. A to buďto trvale (v tomto případě je na místě zakoupit nový) a nebo dočasně (v tomto případě je zapotřebí atomizér vyčistit). Nebo a to je třetí a poslední možný postup, můžete atomizér zaslat na reklamaci k nám na naši provozovnu. V tomto případě je nutné držet se stanoveného postupu reklamace dle obchodních podmínek. Každou reklamaci vyřešíme ke spokojenosti našich zákazníků.

2) Proč mi z elektronické cigarety stále vytéká náplň?

Nejčastěji se jedná o špatné používání elektronické cigarety. Konkrétně pak o příliš prudké nebo rychlé potahování z elektronické cigarety za sebou. Atomizér pak nestíhá absorbovat přespřílišné množství eliquidu (náplně), která do něho teče následkem prudkého potahování. Kapalina poté vytéká ven.

Doporučujeme tedy potahovat méně intenzivněji a po delší dobu.

3) Proč z elektronické cigarety vyteče náplň i když je odložená?

Zde je příčina stejná jako v bodě 2. V tomto případě doporučujeme atomizér pročistit(vatičkou kapesníkem apod.).

4) Proč mi ani po dobití nesvítí a nefunguje baterie?

Je to pravděpodobně způsobené uzamčením baterie (proti samovolnému spuštění). Doporučujeme tlačítko pod kterým se nachází led dioda pětkrát za sebou rychle stisknout.

Aktivní baterii poté poznáte tak, že led světýlko zabliká. Pokud se vám tento postup na poprvé nepodařil, opakujte ho ještě minimálně dvakrát.

5) Jak poznám, že je již e-cigareta prázdná?

Bližší informace naleznete u každého modelu elektronických cigaret. Tuto informaci však nelze naprosto přesně říci nikdy. Závisí totiž na mohutnosti jednotlivých potáhnutí.

Každý kuřák z elektronické cigarety potahuje po odlišnou dobu.

6) Jak dlouho vydrží baterie elektronické cigarety

Při kapacitě baterie 650mAh vydrží baterie cca 1000-1200 potáhnutí. Tuto informaci však nelze naprosto přesně říci nikdy. Závisí totiž na mohutnosti jednotlivých potáhnutí. Každý kuřák zelektronické cigarety potahuje po odlišnou dobu.

7) Jaká je životnost baterií a atomizérů?

Mějte na paměti, že elektronická cigareta a její jednotlivé komponenty jsou brány jako spotřební zboží s omezenou životností. U baterií se udává životnost cca 200 až 300 nabíjecích cyklů. Po čase však kapacita každé baterie klesá. Pokud chcete, aby vám baterie vydržela co možná nejdéle,doporučujeme baterii nikdy zcela nevybíjet. U atomizéru je tomu trošku jinak. Klasické atomizéry mají životnost kolem 30 tis. inhalací, přičemž je potřeba počítat s občasným pročištěním.

Životnosti jednotlivých komponentů uvádíme u každého námi prodávaného produktu, a to v jeho popise.

 

Autor: Jan Krupka

Jan Krupka

Jsem vášnivý vaper. Ale nebýval jsem jím vždy. I já jsem patřil do kategorie dlouholetých kuřáků klasických cigaret a snažil se této neřesti zbavit, seč mi síly stačily. To se mi podařilo v roce 2012, kdy jsem přesedlal na e-cigarety a dal těm klasickým vale.

Vapování mě natolik nadchlo, že jsem ještě tentýž rok založil e-shop Elcigon.cz a stal se pravidelným přispěvatelem zdejšího blogu. Dnes tedy dokážu poradit nejen s veškerým příslušenstvím, technickými informacemi, ale jsem schopen se na hodiny zabavit také opravami e-cigaret i dalších drobných elektronických zařízeních.

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zásadami používání souborů cookies.