PŘED EXPIRACÍ - Jednorázová POD e-cigareta Elf Bar 600

139 Kč 115 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elf Bar 600 

Společnost Elf Bar nám přináší do svého portfolia populární jednorázové elektronické cigarety. Série Elf Bar 600 nabídne různorodé množství jednorázových a předplněných e-cigaret vhodných ke klasickému šlukování pusa-plíce (MTL). Série je určena všem vaperům, kteří hledají co nejjednodušší a nejpraktičtější zařízení do kapsy, ale také uživatelům, kteří na vaping zrovna přecházejí. V řadě Elf Bar 600 na vás čeká řada chuťově vytříbených ovocných směsí.

Kapacita baterie Elf Bar 600 činí 550 mAh. Objem napevno nainstalované cartridge jsou 2 ml. Cartridge je naplněna e-liquidem s nikotinovou solí o síle 20 mg. E-cigareta nabídne nesmírně jednoduché a rychlé používání, postačí ji jen vyjmout z obalu a začít potahovat. Žhavení se spouští zcela automaticky ihned po potažení z náustku. Díky solidní kapacitě baterie a slušnému objemu naplněné cartridge si dokáže poradit s až 600 potahy.

Jedná se o jednorázový výrobek, tudíž se na produkt nevztahují reklamační podmínky.

Parametry
Rozměry: 104 x 16 x 16 mm
Kapacita: 550 mAh
Síla nikotinu: 20 mg
Počet potahů: cca 600 potahů
Objem cartridge: 2 ml

Obsah balení
1x Jednorázová POD e-cigareta Elf Bar 600

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto