ONLINE PORADNA PRO UŽIVATELE E-CIGARET

Online poradna pro e-kuřáky Elcigon.cz

Nevíte si rady s výběrem e-cigarety? Vrtá vám hlavou, jak elektronická cigareta funguje? Chtěli byste vědět jak e-cigaretu správně používat? Tápete nad pojmy typu DL, MTL, PG, VG a dalšími? Ať už jste úplný začátečník nebo zkušený vaper, v naší online poradně pro ekuřáky naleznete užitečné informace, odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se vapingu a všeho kolem elektronických cigaret.


NAŠI ODBORNÍCI


JAN
KRUPKA

HONZA

DOMINIK
KRUPKA

DOMINIK

JOSEF
RUS

PEPA

V případě, že by se vám náhodou nepodařilo nalézt odpověd, kterou hledáte, neváhejte nám váš dotaz napsat.

Mějte na paměti, že žádný dotaz není hloupý, a proto se nebojte zeptat úplně na cokoliv. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.


TOP DOTAZY


Jak vybrat e-cigaretu pro kuřáka?

TOP dotaz #1 - Anička

Dobrý den. Kouřím již 20 let klasické cigarety a už toho mám dost. Rozhodla jsem se, že si pořídím elektronickou cigaretu, ale problém je, že se v tom vůbec nevyznám. Už z toho začínám být zoufalá. Můžete mi prosím poradit, jakou e-cigaretu si mám vybrat, když kouřím krabičku denně? Nechci nic velkýho, ale chtěla bych něco co mi vydrží celý den.

Odpovídá: Odborník na e-cigarety
Dominik Krupka

Zdravím Vás Aničko. Nejste první ani poslední kdo má tento problém. Výběr elektronické cigarety není zase taková věda...
Celá odpověď


Jaké jsou výhody elektronické cigarety?

TOP dotaz #2 - Jan

Chci se zeptat na hlavní výhody elektronické cigarety. Slyšel jsem, že je to mnohem levnější a zdravější než normální cigarety.

Odpovídá: Odborník na e-cigarety
Jan Krupka

Zdravím, Honzo. Elektronická cigareta je bezesporu méně škodlivější variantou, jak dostat do těla nikotin. Když k tomu přičteme finanční nákla...
Celá odpověď


DALŠÍ DOTAZY >>


Používáme ověření věku Adulto