Výkonné ecigarety (DL)

DL výkonné ecigarety, gripy či módy (přímé potahování do plic), jsou určeny především pro ekuřáky, kteří již s ecigaretou nějaké zkušenosti mají a spíše než klasické pokuřován diskrétníchí POD ecigaret, je lákají oblaky kouře a vysoký výkon. Pokud přemýšlíte o přechodu z tabákových cigaret na e-cigaretu, doporučujeme vybírat z výběru nejelpší ecigaret, které jsou vhodné ne jen pro začátečníky.

#ShowMore#

Mezi klasickými e-cigaretami naleznete jak ecigarety na klasické šlukování - diskrétnější ekouření, tak ecigarety na potahovaní přímo do plic - velké mraky páry. Pokud zvažujete nákup DL elektronické cigarety pro potah přímo do plic, je potřeba mít na paměti, že většina z nich není kompatibilní s novými náplněmi s nikotinovou solí. Proto se pro tento způsob nedoporučují.

I přesto, že jsou všechny ecigarety v naší nabídce certifikované a otestované již od výrobce, náš tým expertů provádí další testování a vybírá pouze kousky, které přesvědčí i nás.

 

Nejprodávanější

899
179918991799
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.