Náplně s nikotinovou solí do ecigarety

Revoluční náplně s nikotinovou solí spolu s POD ecigaretami nadobro mění zaběhnutá pravidla při přechodu z klasických cigaret právě k e-cigaretám.

Noví ekuřáci si velice obtížně zvykají na dráždění a škrábání v krku, které bylo až doposud pro klasické nápně do e-cigaret charakteristické. Jenomže, náplně s nikotinovou solí jsou oproti těm standardním "kyselejší" (mají nižší pH) a zdaleka tolik nedráždí v krku. Dá se říct, že náplně s nikotin. solí škrábou v krku velice podobně jako kouř klasické cigarety a právě z tohoto důvodu jsou tak revoluční.

#ShowMore#

Druhou a neméně důležitou výhodou nikotinové soli je rychlost vstřebávání nikotinu do krve. Pokud porovnáme vstřebávání nikotinu klasické cigarety a POD ecigarety (s nikotin. solí), doba vstřebání je téměř totožná.

Pokud vás zajímá více, v tomto článku se dočtete o všech důvodech, které dělají z nic. salt náplní nejlepší volbu pro všechny, kdo to myslí s přechodem na ecigaretu vážně.

Každá náplň z našeho sortimentu splňuje veškeré bezpečností požadavky, které stanovila Evropská unie. Pokud nakupujete v Elcigonu, vždy víte co ekouříte!

 

Nejprodávanější

109
3991109399
Značky

Stránka 1 z 3 - 69 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 69 položek celkem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.