JAKÝ JE ROZDÍL MEZI GRIPEM A KLASICKOU E-CIGARETOU?


dotaz #002 - Ivana

Prosím vás, jaké jsou hlavní rozdíly mezi gripem a takovou tou norlmání elektronickou cigaretou? Co a v čem je lepší?

Odpovídá: Odborník na e-cigarety
Dominik Krupka

Dobrý den, Ivano. Hlavní výhodou klasických e-cigaret, obzvláště POD e-cigaret, je jejich jednoduchost, což znamená jednoduché ovládání, žádné složité nastavování a téměř žádná údržba. Klasickou POD e-cigaretu jednoznačně doporučujeme začátečníkům a lidem, kteří co nejsnadnějí přejít z klasických cigaret na ty elektronické.

Gripy jsou zpravidla složitější zařízení, ale ne natolik, aby se nedaly používat. U gripů si můžete manuálně nastavit například. výkon, teplotní režim a mnoho dalšího. Součástí většiny gripů je také displej, na kterém naleznete všechny potřebné informace (stav baterie, výkon atd.).

Pokud se rozhodnete pro grip doporučujeme gripy s vyměnitelnou baterií či bateriemi, což do budoucna umožní snadnější obnovu kapacity (stačí vyměnit samotné baterie a nemusíte kupovat nový grip). Pokud plánujete pořízení gripu, mějte na paměti, že je třeba dbát na správnou údržbu baterií (např. typu 18650) a že grip je zapotřebí nastavit v souladu s atomizérem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zásadami používání souborů cookies.