PROČ MI Z ELEKTRONICKÉ CIGARETY STÁLE VYTÉKÁ NÁPLŇ?


dotaz #009 - Karel

Dobrý den, už si nevím rady. Pořád mi z elektronický cigarety teče náplň. Je to přibližně od posledního plnění. Poradili byste mi, jak to vyřešit?

Odpovídá: Odborník na e-cigarety
Dominik Krupka

Dobrý den Karle. S tímto problémem jsme se už také setkali. Je zde několik možných přičin , proč e-liquid vytéká.

V první řadě se ujistěte, že atomizér doplňujete e-liquidem správně dle návodu. Také dle návodu zkontrolujte, zda máte atomizér správně sestavený a nechybí vám tam například těsnicí kroužek.

Dále se může jednat o špatně zvolenou hustotu e-liquidu, což znamená, že jste si zvolili moc řídký e-liquid pro daný typ atomizéru. Nejuniverzálnější e-liquid pro MTL atomizéry je 50/50 (PG/VG). V případě nízkoodporových atomizérů doporučujeme hustotu e-liquidu 30/70 (PG/VG).

Na vině může být i příliš opotřebená nebo poškozená žhavicí hlava, která se nachází v atomizéru. V tomto případě doporučujeme žhavicí hlavu vyměnit.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zásadami používání souborů cookies.