Jak vybrat první e-cigaretu v roce 2020

jak-spravne-vybrat-elektronickou-cigaretu

Připravili jsme pro vás jednoduché shrnutí toho nejdůležitějšíhona co si dát pozor při výběru e-cigarety.

Tento článek je určet začátečníkům, kteří se v ecigaretách příliš neorientují a kteří chtějí bez problémů výměnit klasické cigarety za cigaretu elektronickou.

Podle čeho e-cigaretu vybírat

Drtivá většina zákazníků, kteří k nám přijdou poprvé, má stejné požadavky. Chtějí levnou a kvalitní ecigaretu, která jim pomůže skoncovat s klasickými cigaretami. Koupit takovou elektronickou cigaretu bylo donedávna téměř nemožné. Buďto musel zákazník více zainvestovat, nebo trochu slevit na kvalitě.

Dále jsme museli zákazníkům vysvětlovat spoustu parametrů, ukazovat jak se ecigareta rezebírá a zákazníci si naoplátku museli zvyknout na neustálé mačkání žhavícího tlačítka, při každém potažení.

Zkrátka a jednoduše jsme všichni museli dělat kompromisy. Což už naštěstí neplatí! V druhé polovině roku 2018 totiž přišla na trh nová technologie, která naprosto změnila "pravidla hry".

POD ecigareta je ve všech ohledech nejlepší

Pokud se nechce trápit zbytečný nastavováním, chcete mít jistotu že u ecigarety vydržíte a chcete za své peníze dostat to nejlepší, neexistuje pro vás lepší volba než POD ecigareta na náplně s nikotinovou solí. Tato ecigareta je zároveň, díky svému designu, vhodná jak pro dámy, tak pro pány.

Všechny důvody proč je právé tato volba nejlepším řešením jsme pro Vás sepsali do unikátního článku s názvem: Chcete nadobro zahodit krabičku cigaret? Zkuste revoluční POD e cigaretu s nikotinovou solí!

revolucni-pod-ecigareta

Tento článek byl aktualizováno 15.2.2020