Baterie Aspire CF VV a Aspire CF G-Power - VIDEO recenze

baterie-aspire-cf-vv-a-aspire-cf-g-powerBaterie do elektronických cigaret Aspire nesou označení CF VV a CF G-Power. Jedná se o špičkové baterie s leštěným karbonovým povrchem, který z těchto baterií dělá jedny z nejodolnějších baterií na trhu.

Aspire vsází na nejmodernější výbavu

Tyto baterie přináší všechny nejmodernější prvky výbavy, jako jsou funkce uzamykání (5-click protection), funkce indikace stavu dobití (led power indication) nebo ochrana proti zkratu (PCB).

Nové řešení kontaktu mezi baterií a clearomizErem, vynikající kapacita a citlivé nastavení napětí

Oproti ostatním baterií je tato baterie výjimečná zejména inovativním průžným kontaktem, možností citlivějšího nastavení variabilní voltáže (VV) a jak už název napovídá, vynikající kapacitou 1 600 mAh.

Kontakt baterie je umístěn na pružině, která zajistí spolehlivé propojení se všemi typy clearomizerů. Již neexistuje problém ani u clearomizerů s velmi hlubokým závitem.

Funkce variabilně nastavitelného napětí (VV) je nově obohacena o možnost nastavení voltů v mezistupních. Otočný prstenec, kterým lze libovolně měnit výsputní napětí baterie je umístě ve spodní části baterie, podobně jako tomu je u baterie Vision spinner 2 (VV).

Propracovaná led indikace stavu baterie

Díky LED indikaci se vždy dozvíte aktuální stav baterie, a to jednoduše podle barvy podsvícení spínacího tlačítka. Pokud je baterie nabitá, svítí spínací tlačítko modře. Pokud výstupní napětí baterie klesne pod hodnotu 3,5 voltu, led dioda pod spínacím tlačítkem začne svítit oranževě, což znamená, že baterii je vhodné dobít.

Vylepšená ocharana proti zkratu

Baterie disponuje vylepšenou funkcí ochrany proti zkratu tzv. PCB.

Používáme ověření věku Adulto