Clearomizer Kangertech T3D - VIDEO recenze

clearomizer-kangertech-t3dKanger T3D clearomizer produkuje slušné množství páry díky dvouspirálkové žhavící hlavě ale vyniká táké slušným objemem.

Clearomizer Kanger T3D je nástupcem clearomizeru Kanger T3S. První novinkou je žhavící hlava se dvěma spirálkami díky které clearomizér vyprodukuje mnohem více dýmu a druhou je výměnný kovový náústek.

Žhavící hlava je opět umístěná ve spodní části clearomizeru. Jedná se o velice propracované řešení pro stálé zásobení knotů eliquidem.

Clearomizer Kanger T3D má žhavící hlavu, kterou lze po opotřebení vyměnit. Průhledné tělo, které je vyrobeno z plastu je velice odolné proti prasknutí. Do clearomizeru se vejde cca2.2 ml eliquidu. Clearomizer používá k upevnění venkovní závit na eGo bateriích tzv. eGo závit. Clearomizer je tedy kompatibilní se všemi eGo bateriemi.

Clearomizer se skladá ze čtyř základních částí: průhledného těla s elegantními obousměrnými riskami (pro snadnou kontrolu eliquidu i při plnění) základny, do které je našroubována žhavící hlava a kovový náústek. Žhavící spirálku Cleromizéru T3D lze po opotřebení vyšroubovat a vyměnit. Odpor clearomizeru je závislý na žhavící hlavě. K dostání jsou žhavící hlavy s odpory 1,5, 1,8 a 2,0 Ω.

Používáme ověření věku Adulto