PROČ MI ANI PO NABITÍ NESVÍTÍ A NEFUNGUJE BATERIE?


dotaz #007 - Jakub

Ahoj. Mám takovej problém. Cigaretu jsem nabíjel celou noc a stejně mi nefunguje. Mám ji reklamovat, nebo to můžu nějak spravit sám?

Odpovídá: Odborník na e-cigarety
Dominik Krupka

Zdravím Tě Jakube. V první řadě zkontroluj, zdali nemáš elektronickou cigaretu uzamčenou. Stiskni rychle rychle pětkrát za sebou žhavicí tlačítko, světýlko by mělo zablikat. Pokud se tak nestane, zkus postup zopakovat. Je možné, že jsi na poprvé nebyl dost rychlý.

Pokud při stisku žhavicího tlačítka světýlko na baterii pouze problikává (= hlášení zkratu) zkontroluj, zda máš správně našroubovanou žhavicí hlavu a správně smontovaný atomizér. Může být někde v atomizéru jen špatný kontakt.

Pokud je vše správně, ale tlačítko opět problikává, může se jednat o opotřebenou žhavicí hlavu, která se nachází v atomizéru. V tomto případě doporučujeme žhavicí hlavu vyměnit.

Pokud Ti ani jedna z těchto rad nepomohla, může být na vině závada. Pak se neváhej obrátit na prodejce a postupujte podle daných reklamačních zásad. U nás vždy najdeme takové řešení, se kterým budeš spokojen.

Používáme ověření věku Adulto