PRÉMIOVÉ naplně do elektronické cigarety ColinsS

0_e-liquid_colinss_bannerE-liquidy ColinsS představují nejvyšší kvalitu, která je nyní ještě lepší. Zcela nové unikátní chutě v novém atraktivním a funkčním balení nejvyšší kvality. Tato evropská značka byla vytvořena týmem profesionálů, kteří jsou průkopníky ve světě elektronických cigaret.

E-liquid ColinsS zaručuje spojení luxusní kvality a chuti

Tým odborníků zajistil, že náplně do elektronické cigarety ColinsS nejenže splňují očekávání našich nejnáročnějších zákazníků, ale také jej předčí. Jedná se o exkluzivní naplně pro elektronické cigarety, které byly vytvořeny pro znalce sofistikovaných chutí a pocitů. E-liquidy ColinsS má jedinečnou kvalitu a chuť.

Síly (obsahy nikotinu) naplní do elektronické cigarety ColinsS

1_colinss_eliquid_bannerE-liquidy ColinsS jsou nyní k dispozici ve 4 sílách: 0, 6, 12 i 18 mg/ml. Pro snadnou identifikaci v rámci síly e-liquidů zavedla společnost ColinsS jako první na světě barevné označení dávkovačů (plnících plastových víček s jehlami). Barva víček je jednoznačně spojena s obsahem nikotinu. U e-liquidu ColinsS to znamená, že se nikdy nezmýlíte a neuděláte chybu při výběru jeho síly! Cílem takového značení je usnadnit život našim zákazníkům a dát jim přátelské a chytré řešení.

Velikost balení náplní ColinsS

Náplně ColinsS jsou prozatím dostupné v luxusních 10 ml baleních. Výrobce však v nejbližší době plánuje 30 ml balení.

Výrobce náplní collins disponuje vlastní laboratoří s přísnými pravidly

1_laborator_e_liquid_colinssMimořádnou pozornost věnuje společnost ColinsS kvalitě výrobků a bezpečnosti uživatelů, kteří si tak mohou být jisti, že pokud si zakoupí e-liquidy značky ColinsS, získají výrobek, který splňuje všechny normy. Náplně, jejichž složky jsou produkovány výhradně v zemích Evropské unie a Spojených státech, jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH) a Nařízení Komise (EU) č.453/2010.

 

 

Certifikovaní dodavatele surovin jsou u náplní Collins samozřejmostí

2_colinss_eliquidy_logoFirmy dodávající ty nejkvalitnější aromata (aromatické komponenty) disponují certifikací - osvědčením jakosti: SQF 2000 Code Level 2, AIB Certificate, Ford Grade Certificate a byly zaregistrované u Food and Drug Administration (USA vládní agentura), která komponenty důkladně přezkoumala a vydala potvrzení o nepřítomnosti nepříznivých účinků na lidské zdraví, které je uznávané i mimo USA.

 

 

Moderní a bezpečný přístup ColinsS

Společnost se stará o čistotu a bezpečnost výroby, která patří k nejmodernějším na světě a zaručuje vysokou kvalitu konečného výrobku. Každá řada eliquidů ColinsS je navržena a vyhotovena na základě požadavků zákazníků a za účelem uspokojení jejich potřeb.

Před uvedením na trh jsou nejdříve eliquidy ColinsS pečlivě testovány ekuřáky

Když je vyhotovena receptura nového eliquidu, vyrábí se testovací partie, která po době zrání putuje ke zkušeným uživatelům elektronických cigaret.

Zkušení testeři využívají vlastní různá zařízení, pomocí kterých vyhodnocují jednotlivé eliquidy, zaznamenávají své připomínky, pocity a názory. Výsledky jsou předány k vyhodnocení vývojovému týmu, který pak schvaluje, mění nebo odmíta určité příchutě v souladu s koncepcí společnosti Colinss. Obvykle je na trh uváděno ne více než 10% všech testovaných příchutí, které jsou přezkoumávány.

Monitoring, analýzy, jasně předepsané fáze výroby to jsou náplně ColinsS

3colinss_e_liquid_testyVšechny kroky při přípravě konkrétních eliquidů jsou monitorovanéodpovědnými osobami, které analyzují a kontrolují provedenou prácidle příslušné receptury vývojového oddělení a testerů. Následně se vyhotovuje konečná dokumentace pro danou sérii. Každá fáze výroby podléhá podrobnému dozoru v souladu se stanovenými postupy vyvinutými společností. Patří mezi ně i kontrola složek použitých při výrobě, stejně jako samotný výrobní proces - správnost míchání, skladování, zrání v různých fázích. Každá kontrola je evidovánaprostřednictvím příslušných protokolů, které jsou kontrolovány manažerem výroby a certifikační autoritou.

Motto náplní do elektronické cigarety ColinsS: „Kvalita, bezpečnost a spolehlivost”

4_e_liquid_colinss_wordMottem společnosti ColinsS je kvalita, bezpečnost a spolehlivost. Proto každý z kroků procesu výroby je neustále a pečlivě sledován a jakékoliv zjištěné nedostatky jsou ihned napraveny v souladu s výrobní dokumentaci. V závěrečné fázi výrobního procesu probíhá analýza kontrolními laboratořemi (chemické a mikrobiologické rozbory). Tyto testy jsou vždy prováděny nezávislými externími společnostmi. Celá výroba je prováděna v souladu s firemními směrnicemi a normami zavedenými ve společnosti, které byly vyhotoveny dle požadovaných příslušných legislativních norem. Před uvedením na trh jsou vzorky liquidů testovány v externí analytické laboratoři TÜV Rheinland v Polsku, která je akreditována v PCA PL (Centrum pro akreditaci). Zatím nikde na světě neexistují požadavky na kvalitu liquidů. Z tohoto důvodu bylo přijato rozhodnutí o procesu vnitřní kontroly a uplatňujeme své vlastní normy, které byly vytvořeny na základě přísných pravidel farmakologie a potravinářství. Na základě výsledků je vydáváno osvědčení kvality pro všechny výrobky. Při přípravě produktů je zajišťována externí certifikace. Společnost ColinsS je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 systému managementu kvality pro výrobu eliquidů pro elektronické cigarety vydaného v Quality Austria Trainings-, Zertifierungs- und Begutachtung GmbH.

Vynikající kvalita je rozhodující

5_banner_e_liquid_colinss

Korporace ColinsS si uvědomuje, že vynikající kvalita liquidů je rozhodující. Proto výrobu v kterékoli její fázi důkladně monitorujeme. Složky objednáváme pouze z osvědčených evropských společností, které nabízí produkty prokazatelně té nejvyšší kvality. Každá dodávka je doprovázena dokumentací osvědčující kvalitu produktu. Stejně tak jako každá dodávka nikotinu. Jedná se o výsledky analýz provedených v souladu s postupy popsanými v příslušné monografii a dle požadavků Evropského lékopisu (Ph. Eur.) .

Ani v testovací fázi nejsou používány složky, které nemají oficiální certifikáty kvality. Totéž platí pro balení liquidů - jsou používány pouze ty, které mají osvědčení a jsou určeny pro styk s potravinami a léky. Z důvodů, aby byla zajištěna nejvyšší kvalitu výrobků, společnost kompletně opustila od složek, dovážených z asijských zemí a dodavateli jsou pouze renomovaní výrobci z EU a Spojených států.

Používáme ověření věku Adulto