VIDEO recenze levného clearomizeru CE4+

clearomizer-ce4Jedná se o vynikající clearomizer, který nastoupil na český trh s cílem zastoupit starší a již ne tak spolehlivé atomizéry eGo-T a novější cartomizéry eGo-W.

Jednoduchý, ale zato povedený design

Už samotný design tohoto velice dobře zpracovaného clearomizeru vypovídá o velkém kroku kupředu, oproti již zmiňovaným typům. Libovolně barevný průhledný clearomizer umožňuje kontrolu naplně do elektronické cigarety. Jeho zužující se tělo vystihuje novodobý design elektronických cigaret.

Co přináší nového claromizEr ce4+?

Clearomizer prošel asi nejzásadnějšími změnami oproti svým předchůdcům. Jeho kapacita se zvýšila na 1,6 ml. Dalším důležitým vylepšením je lepší produkce páry a lepší chuť. Spolehlivost tohoto clearomizeru se nedá srovnat s žádným z jeho předchůdců.

Plnění clearomizEru CE4+

Plnění je dalším kladem tohoto clearomizeru. Již žádné lahvičky s jehlou, žádné vyndavání tanků a upatlané ruce. Jednoduše odšroubujete náustek, dolijete e-liquid po stěně clearomizeru přímo z lahvičky, zašroubujete náustek a můžete kouřít.

Jaké jsou výhody clearomizEru CE4+?

Když to celé shrneme, hlavními výhodami jsou: Slušná dýmavost, dlouhá životnostjendoduchá obsluhaskvělá chuť a zároveň dobrá cena.

Má clearomizEr CE4+ nějaké bevýhody?

Jedinou nevýhodou clearomizer CE4+ je, že při pádu na zem, se sem tam objeví prasklina kolem kovové obroučky atomizéru. Není se čemu divit, elektronické cigarety nejsou konstruované na závody v hodu dalekém.

Elekronické cigarety jdou velice rychle kupředu. V současnosti jsou na trhu lepší clearomizery, a proto doporučujeme vybrat si z aktuální nabídky.

Video recenze na závěr

 

Používáme ověření věku Adulto