VIDEO recenze clearomizeru CE4s

Mnoho Vaperů si zvyklo na známý a praktický tvar clearomizerů CE4 a clearomizerů CE5. Žhavící hlava s horním umístěním knotů ovšem hůře nasakovala eliquid, v případě že ho v clearomizeru zbývalo minimum.

Občasný eliquid v náustku začal mnoho uživatelům vadit. Pádům elektronické cigarety se nevyhne asi nikdo z nás, a proto v oblibě velice stoupli clearomizery, vystužené kokovou části.

Vývojáři se rozhodli vybrat několik nejlépe hodnocených clearomizerů, které jsou v současné době na trhu. Z každého z nich vybrali nejlepší vlastnosti, které vložili do známého a velice oblíbeného těla clearomizerů CE4+ a CE5.

Žhavení přesunuli do spodní části, tak aby i velice malé množství eliquidu stačilo, pro provoz elektronické cigarety. Samozřejmostí je možnost výměny opotřebované žhavící hlavy, která je téměř totožná, jako u dobře známých clearmozérů EVOD nebo T3S.

Zlepšila se kouřivost a celkový design clearomizeru. Také spodní plnění přispělo k minimalizaci výskytu eliquidu v náústku respektive v ústech.

Tento model je v současné době již zastaralý. Dnes jsou již na trhu daleko propracovanější clearomizery.

VIDEO RECENZE NA ZÁVĚR

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zásadami používání souborů cookies.