VIDEO recenze clearomizeru CE4s

Mnoho Vaperů si zvyklo na známý a praktický tvar clearomizerů CE4 a clearomizerů CE5. Žhavící hlava s horním umístěním knotů ovšem hůře nasakovala eliquid, v případě že ho v clearomizeru zbývalo minimum.

Občasný eliquid v náustku začal mnoho uživatelům vadit. Pádům elektronické cigarety se nevyhne asi nikdo z nás, a proto v oblibě velice stoupli clearomizery, vystužené kokovou části.

Vývojáři se rozhodli vybrat několik nejlépe hodnocených clearomizerů, které jsou v současné době na trhu. Z každého z nich vybrali nejlepší vlastnosti, které vložili do známého a velice oblíbeného těla clearomizerů CE4+ a CE5.

Žhavení přesunuli do spodní části, tak aby i velice malé množství eliquidu stačilo, pro provoz elektronické cigarety. Samozřejmostí je možnost výměny opotřebované žhavící hlavy, která je téměř totožná, jako u dobře známých clearmozérů EVOD nebo T3S.

Zlepšila se kouřivost a celkový design clearomizeru. Také spodní plnění přispělo k minimalizaci výskytu eliquidu v náústku respektive v ústech.

Tento model je v současné době již zastaralý. Dnes jsou již na trhu daleko propracovanější clearomizery.

VIDEO RECENZE NA ZÁVĚR

Používáme ověření věku Adulto