Elektronické cigarety eGo GT - RECENZE

elektronicka_cigareta_ego_grt_1

ClearomizEr eGo GT

clearomizer_ego_gt_2Clearomizer eGo GT je dalším z řady bezvatičkových systémů pro tvorbu páry z eliquidu, s výměnnou žhavící hlavou a knoty umístěnými v horní části (stejné jako u clearomizérů CE4+ a CE5).

Clearomizerčástečně průhledné tělo, které je vyrobeno z kovu a plastu. Je velice odolné proti prasknutí. Do clearomizeru se vejde cca 3.0 ml náplně. K upevnění na baterii používá závit 510. Což znamená, že je kompatibilní s většinou eGo baterií. Vzhledem k tomu, že má tento větší průměr základny, pro použití s bateriovými gripy je nutné zakoupit redukci eGo/510.

Clearomizer eGo-GT se skladá ze čtyř základních částí: částečného průhledného těla, základny, do které je našroubována žhavící hlava a plastového náústku. Žhavící hlavu lze po opotřebení vyměnit. Odpor clearomizeru je 2.4 Ω.

Poznámka:
„Po týdnu používání jsme museli provést suché pálení, které zajistilo tzv. „repase” a spolu s chutí se i dýmivost vrátila na původní úroveň. Nicméně musíme podotknout, že tento proces provádíme bez ohledu na to, jaký používáme clearomizer. Suché pálení prospěje vždy.”

VIDEO RECENZE CLEAROMIZRERU EGO GT

Parametry clearomizeru eGo GT:

Parametr
Hodnota
Rok uvedení na trh v ČR:
2013
Délka:
75 mm
Ø průměr (spodní část):
16 mm
Hmotnost:
12 g
Typ závitu:
eGo, 510
Odpor:
2,4 Ω
Objem:
3.0 ml
Umístění knotů:
horní
Délka knotů:
dlouhé

 

Clearomizer eGo GT se plní stejně jako CE5 a CE4+

Tento clearomizer se plní klasickým odšroubováním náústku a litím náplně po vnitřní stěně.

Výměna žhavící hlavy je taktéž identická s CE5

Stejně jako je to u plnění, ani výměna žhavící hlavy není nic nového. Rozšroubujete clearomizer (odšroubujete základnu) a poté ze základny jen vyšroubujete žhavící hlavu a místo ní našroubujete novou. To je celý příběh.

Poznámka:
„Zde bychom rádi upozornili, abyste si dali pozor na to, jaké kupujete náhradní žavící hlavy. Do eGo GT totiž pasují i knoty z některých clearomizerů CE5, avšak ne ze všech. Abyste tedy předešli zbytečným komplikacím. Proto radši doporučujeme kupovat hlavy přímo určené pro clearomizér eGo-GT.”

Baterie eGo GT výborně padne do ruky a má standardní kapacitu

baterie_ego_gt_850_mah_cerna_3Baterie eGo-GT má kapacitu 850 mAh a vzhledem k tomu, že má větší průměr než klasická eGo baterie, daleko lépe padne do ruky. Baterie je vybavena klasickým 5-click protection.

Příjemné je, že baterie disponuje možností nastavení výstupního napětí od 3,2 do 4.2 V. Každá hodnota napětí je označena barevně. Zelená (nízká) 3,2 V , Modrá (střední) 3,7 V , Červená (vysoká) 4,2 V.

 

baterie_ego_gt_850_mah_bila_3Chcete-li změnit provozní napětí, třikrát za sebou (během dvou sekund) stikněte tlačítko. Led dioda na baterii zabliká a změní barvu, čímž indikuje změnu provozního napětí. Výdrž baterie odpovídá její kapacitě a závisí na použitém napětí a délce potahů. Samozřejmě pokud budete na této baterii kouřit
clearomizer s jiným odporem, odhadovaná doba výdrže bude opět individuální. Doba nabíjení baterie je standardní, čili cca 2-3 hodiny.

 

Parametry baterie eGo GT:

Parametr
Hodnota
Rok uvedení na trh v ČR:
2013
Délka:
85 mm
Ø baterie:
16 mm
Hmotnost:
38 g
Kapacita:
850 mAh
Pracovní napětí:
3.2V, 3.7V, 4.2V
Výdrž:
4-6 hodin
Typ závitu:
510
Doba nabíjení:
2-3 hodiny
Životnost:
cca 300 nab. cyklů
Variabilní voltáž:
tato baterie umožňuje

 

Závěrečné hodnocení elektronické cigarety eGo GT

„Tato elektronická cigareta nabízí spolehlivý systém. Produkuje slušné množství páry, má příjemnou chuť. Díky částečné průhlednosti clearomizeru a rysce dává možnost přehledu o spotřebě liquidu. Při průměrné kapacitě baterie 850 mAh s variabilní voltáží slušně poslouží.

Dnes, v době bateriových gripů a pyrexovo-ocelových clearomizerů sice už není zdaleka to nejlepší co můžete koupit, a proto doporučujeme vybrat si z aktuální nabídky kompletních sad elektronických cigaret.

Používáme ověření věku Adulto