VIDEO recenze clearomizeru CE5

Velmi oblíbený model, který se poprvé objevil jako nástupce starší verze clearomizeru CE4+. Pro patrioty elektronických cigaret to byl jistě v mnoha ohledech přelomový model. V čem je tedy clearomizer CE5 tak výjimečný? Proč je dodnes tak oblíbený?

Clearomizer eGo CE5 má velice kvalitní provedení, je za dobrou cenu a ještě ke všemu má vyměnitelnou žhavící hlavu, což ušetří nemalé peníze.

Rozebírání clearomizeru je velmi snadné, při výměně se nezašpiníte. Plnění je taktéž jednoduché a stejné jako u předchozího typu CE4+. Do nádoby clearomizeru se pouze po odšroubování náustku nalije e-liquid. Žádné plnění jehlou nebo odšpuntování silikonových víček, za moment zase kouříte.

Clearomizer je postavený na takzvaném knotovém systému. E-liquid se nasákne do dlouhých knotů, kolem kterých je v hlavě clearomizéru spirálka. Spirálka se při zmáčknutí tlačítka nažhaví a e-liquid se v těle clearomizéru přemění na páru.

Další vlastnost, kterou určitě každý ocení je široký výběr mezi barvami clearomizeru CE5. Většina ekuřáků kouří více druhů liquidů a proto se barevné rozlišení velice hodí.

Vývoj elekronických cigaret jde velice rychle dopředu. Dnes jsou k dostání daleko lepší clearomizery, a proto doporučujeme vybrat si z aktuální nabídky.

VIDEO RECENZE NA ZÁVĚR

Používáme ověření věku Adulto