Elektronická cigareta Vapros Nunchaku - RECENZE

Nadstandarní kapacita baterie, povedený design celého setu, velký výkon baterie a více než slušná dýmivost clearomizeru. To je set Vision Vapros Nunchaku, který se bez pochyby povedl.

Vzájemná spolupráce clearomizEru V-Spot VDC a baterie Vapros Nunchaku je perfektní

Celá sada této elektronické cigarety je složenou z baterie Vapros Nunchaku 2 000 mAh a clearomizeru V-Spot VDC. Tyto dva kousky byly stvořeny pro vzájemnou spolupráci a rozhodně se to povedlo!

1-baterie-vision-vapros-nunchaku 2-baterie-vision-vapros-nunchaku 3-clearomizer-vision-v-spot

Baterie Vapros Nunchaku vypadá dobře, disponuje nastavitelným výkonem až 18 W, ale není žádné „tintítko”

Baterie Vapros Nunchaku má rozhodně moderní, možná až extravagantní vzhled, který je k dipozici v několika barevných provedeních. Disponuje nastavitelným výkonem 6-18W, který se nastavuje pomocí stylově provedeného kroužku, jenž je umístěn ve spodní části baterie. Díky nastavitelnému výkonu nenarazíte na problém s dýmivostí jakéhokoliv clearomizeru. Co potěší asi většinu pokročilých ekuřáků, je slušná kapacita 2 000 mAh. Vyší kapacita baterie má za následek větší rozměry(19 cm, 11,9 cm baterie a 7 cm clearomizer vč. náústku), nicméně to nemění nic na faktu, že se perfektně drží v ruce

Dobíjení baterie přes micro USB a led diody indikující stav baterie

4-baterie-vision-vapros-nunchaku-s-potiskem 5-baterie-vision-vapros-nunchaku-stelovani-vykonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-baleni-baterie-vision-vapros-nunchakuBaterie se dobíjí pomocí konektoru microUSB. Výhodou tohoto typu dobíjení je, že při dobíjení můžete dále kouřit. Aby jsme věděli kdy je baterii potřeba dobít, jsou na boční straně baterie led diody, které indikují aktuální stav baterie.
5 LED DIOD = 100 %
4 LED DIODY = 80 %
3 LED DIODY = 60 %
2 LED DIODY = 40 %
1 LED DIODA = 20 %

Lahodná chuť díky pyrexu, hodně páry díky nové žavící hlavě, to je clearomizEr Vision V-Spot

Claromizér Vision V-spot sebou také nese mnoho nových technologických inovací. Díky konstrukci z pyrexového skla Vám clearomizer Vision V-spot zaručí ničím nerušenou, lahodnou chuť eliquidu. Zcela nové je také provedení žhavící hlavy. Žhavící hlava má odpor 1,8 ohmu, což způsobuje, ve spojení s nastavitelným výkonem baterie, excelentně hustý dým. Žhavící hlava je samozřejmě výměnná Clearomizer dokáže pojmout 1,8 ml eliquidu, což je pro většinu ekuřáků dostačující. Za zmínění určitě stojí i náustek, který je skleněný a zkosený.

Jediná nevýhoda - náústek clearomizEru Vision V-Spot může čas od času vypadávat

Jedinou a zároveň malou nevýhodou, kterou jsme na clearomizeru Vision V-Spot shledali, je ne příliš povedené těsnění náústku. Jinými slovy, pro odejmutí náústku od clearomizeru stačí malé úsilí a tudíž se může stát, že Vám čas od času bude náústek z clearomizeru vypadávat.

3-clearomizery-vision-v-spot 8-detail-clearomizeru-vision-v-spot

Jediná nevýhoda - náústek clearomizEru Vision V-Spot může čas od času vypadávat

Společnost Vision se snaží držit krok s dobou. A musíme říci, že se jí to daří. Sada Vision Vapros Nunchaku je excelentní a jedinečný kousek, který si Vás získá nejen povedeným vzhledem, ale i funkčností. Zkrátka vypadá dobře a dobře funguje. Jedinou kaňkou je pouze ne příliš povedený náústek. Na druhou stranu, náústek je výměnný (510), takže pokud někomu nebude vyhovovat, tak není problém zakoupit jiný a vyměnit jej.

Používáme ověření věku Adulto