Grip Eleaf iStick 20W - VIDEO recenze

iStick 20 W je stylový egrip od populárního výrobce Eleaf. I přes skromné rozměry tento elegantní grip disponuje mnoha užitečnými funkcemi.

Grip z příjmeného materiálu, s rozumnými rozměry a slušnou kapacitou baterie

I přes skromné rozměry 75x33x21 mm disponuje iStick velmi slušnou kapacitou 2200 mAh.Snadno se schová v dlani, skvěle se drží a používá. Díky matnému povrchu je také příjemný na dotek.

1-elektronicka-cigareta-grip-eleaf-istick-20-w 2-elektronicka-cigareta-grip-eleaf-istick-20-w

iStick má slušné rozmezí pro nastavení výkonu, napětí a umí měřit odpor clearomizErů

Jeho hlavní předností je slušné rozmezí pro nastavení výkonu a napětí (výkon 5W-20W, napětí 3V-5,5V). iStick dokáže pracovat se SUB-ohmovými (nízkoodporovými) žhavícími hlavami. V tomto gripu samozřejmě nechybí funkce měření odporu, u které můžete mít nastavenou automatickou či manuální detekci. Kvůli možnosti použití SUB-ohmových žavících hlav měří odpor v rozmezí 0,4-5 ohmů.

Vše co je potřeba vidíte vždy na OLED displeji gripu

iStick je osazen OLED displejem. Na displeji se zobrazuje:
- nastavený výkon, napětí
- indikátor stavu baterie
- odpor clearomizeru.

To vše najednou, a to díky skvělému uspořádání. Displej se v době nepoužívání vypíná.Důvodem je úspora baterie. Nechybí ani klasický zámek tlačítek (5 click protection), který funguje standardně - pětinásobným stiknutím tlačíka.

3-elektronicka-cigareta-grip-eleaf-istick-20-w 4-elektronicka-cigareta-grip-eleaf-istick-20-w

Nabíjení gripu přes micro USB konektor se hodí

V případě že se grip vybije, rozhodně nemusíte trpět ,,absťákem", jelikož iStick je opatřen micro USB konektorem, díky kterému je možné vapovat i při dobíjení. Micro USB konektor se v dnešní době využívá u většiny chytrých mobilních telefonů a další elektroniky, takže Vám na vše vystačí pouze jeden nabíjecí kabel.

Přítomnost pouze závitu 510 řeší přibalená redukce

Samotný mod disponuje pouze závitem 510, nicméně balení obsahuje adapter (510-eGo), díky kterému na něj pasují i clearomizery se závitem eGo.

5-elektronicka-cigareta-grip-eleaf-istick-20-w6-elektronicka-cigareta-grip-eleaf-istick-20-w 

Povedený kousek se vším všudy, nicméně vylepšovat se dá vždy

Je vidět, že společnost Eleaf již má něco za sebou.Tyto zkušenosti se rozhodně projevili na tomto excelentním kousku, kterému nelze téměř nic vytknout. Snad jen to, že by mohl disponovat výměnými bateriemi 18650.

Používáme ověření věku Adulto