V čem je lepší grip než e-cigareta?

V dnešní době je čím dál větším trendem používat místo klasických baterií trochu jiné elektronické cigarety  tzv. gripy a mody. Gripy a mody mají silnější konstrukci a hlavněvětší rozměry kvůli velkokapacitním bateriím, které se do nich vkládají. Vzhledem k tomu, že o nich většina většina ekuřáků, tak o nich většina ekuřáků zatím mnoho neví. Proto jsme pro vás připravili obrázkový návod, který vám přiblíží základní pojmy.

Pr_vodce_mechanick_mimody_slou_en_optimalizovany

 

Autor: Jan Krupka

Jan Krupka

Jsem vášnivý vaper. Ale nebýval jsem jím vždy. I já jsem patřil do kategorie dlouholetých kuřáků klasických cigaret a snažil se této neřesti zbavit, seč mi síly stačily. To se mi podařilo v roce 2012, kdy jsem přesedlal na e-cigarety a dal těm klasickým vale.

Vapování mě natolik nadchlo, že jsem ještě tentýž rok založil e-shop Elcigon.cz a stal se pravidelným přispěvatelem zdejšího blogu. Dnes tedy dokážu poradit nejen s veškerým příslušenstvím, technickými informacemi, ale jsem schopen se na hodiny zabavit také opravami e-cigaret i dalších drobných elektronických zařízeních.

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas se zásadami používání souborů cookies.