Dekang

Webová stránka značky: Dekang
 

Výrobky Dekang jsou vyrobeny pouze z přírodních s farmaceutických surovin, jako jsou rajčata, alkohol, koenzym Q10, ženšen RG3 saponiny Rh2, atd. Jsou z řady přírodních extraktů například koření a orientálních aromat. Postupy kontroly jakosti jsou v souladu s nejvyššími, domácími i mezinárodními zdravotnickými a farmaceutickými standardy.

Dekang Liquid Vapor flavor se skládá ze tří hlavních surovin - propylenglykol (PG), rostlinný glycerin (VG - vegetableglycerin) a speciální esence, které jsou extrahované z přírodních produktů a zdrojů vypěstovaných na území, ve kterém jsou pro toto ideální podmínky. Díky tomu jsou zdravé, čisté, velmi bylinné a při kouření nejsou cítit žádné nežádoucí "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod.

Nezávadnost a ochranné prvky eliquidů

Náplně do elektronické cigarety nacházející se v naší nabídce splňují veškeré standardy stanovené Evropskou unií, ať už se jedná o certifikáty, bezpečnostní víčka nebo náplně označené číslem výrobní šarže.

Jaký obsah nikotinu v náplni do elektronické cigarety je pro vás vhodný?

Na boku krabičky cigaret si najděte obsah nikotinu (např. 0,7 mg/cig) a vynásobte ho 20-ti (počet cigaret v krabičce). Získáte tak hodnotu síly e-liquidu, který je pro vás vhodný (např. 0,6x 20= 12 mg - vyberete si tedy eliquid s obsahem nikotinu 11 mg).

Průměrný kuřák (20 cigaret/den) vykouří denně cca 2-3 ml eliquidu.

E-liquidy - náplně do elektronických cigaret a síly nikotinu

    • Nízký obsah nikotinu (8 mg)- pro kuřáky extra lehkých cigaret
    • Střední obsah nikotinu (11mg)- pro kuřáky lehkých cigaret
    • Střední obsah nikotinu (18mg)- pro kuřáky klasických cigaret
    • Vysoký obsah nikotinu (24mg) pro kuřáky silných cigaret
89
9018990

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.